Prekių pristatymas

Užsisakant prekių už 30 Eur ir daugiau – pristatymas visoje Lietuvoje per OMNIVA paštomatus NEMOKAMAS.

Kitu atveju, nepasiekus 30 Eur sumos, taikomas fiksuotas pristatymo mokestis atsiimant paštomatuose – 2.50 Eur arba kurjeriu pristatant Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje – 4.50 Eur. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi, tačiau išimtis taikoma didesniems miestams kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys – siuntos šiuose miestuose pristatomos ir šeštadieniais. Pristatymas į Kuršių Neriją yra mokamas net ir pasiekus didesne nei 30 Eur sumą bei yra derinamas asmeniškai el.paštu: [email protected] arba tel. +37062400666.

Užsakytas prekes galite atsiimti ZOOPREKĖS24 parduotuvėje Vilniuje adresu Šeškinės g. 26. Atvykti atsiimti savo užsakymo prašome, tik gavus atskirą SMS žinutę, kad Jūsų užsakymas yra paruoštas atsiėmimui.

Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus mokėjimą pavedimu, Jūsų užsakytos prekės bus išsiųstos tik po pinigų gavimo į mūsų sąskaitą.

Pasirenkant paštomatus Jums nereiks derintis prie kurjerio darbo laiko. Siuntą iš paštomato galite atsiimti per 7 dienas 24 val. per parą. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje siuntos į paštomatus pristatomos ir šeštadieniais.

Jeigu pasirinkote pristatymą kurjeriu, testzoo.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes kurjeris Jūsų nurodytu adresu pristatys visoje Lietuvoje per 1 – 3 darbo dienas. Jei dėl nenumatytų aplinkybių pristatymo terminas užtrunka – asmeniškai informuosime bei susisiekiame su užsakovu.

Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu. Jeigu klientui patogiau, prekes kurjeris gali pasiūlyti palikti artimiausiame OMNIVA paštomate. Apie atvykusią į terminalą siuntą pirkėjas bus informuotas SMS žinute.