Prekių pristatymas

Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas:

Sudėję visas prekes į krepšelį ir išsiuntę užsakymą, tą pačią dieną gausite užsakymo patvirtinimą. Užsakymą galima apmokėti naudojantis internetine bankininkyste per opay.lt sistemą arba bankiniu pavedimu. Pasirinkus bankinį pavedimą pinigus reikia pervesti į dokumente nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą būtinai nurodant užsakymo numerį. Prašome apmokėti Jūsų užsakytas prekes per 2 (dvi) valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Jei per šį laikotarpį užsakymas nebus apmokėtas, jis bus automatiškai anuliuotas.

Užsakant nepamirškite nurodyti tikslių duomenų:

  • Gavėjo vardas ir pavardė
  • Pristatymo adresas
  • Pašto kodas
  • Telefono numeris
  • El. pašto adresas

PRISTATYMO BŪDAI

Jūsų užsakymą po patvirtinimo paruošime per 1 – 4 darbo dienas ir išsiųsime į bet kurį Lietuvos miestą. Prekes siunčiame paštomatu arba kurjeriu į namus, biurą ar kitą Jums patogią vietą priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Informuojame, jog naudojant tiek kurjerio, tiek paštomato paslaugą užsakymas gali būti pristatytas keliomis siuntomis jeigu viršijamas maksimalus 30 kg siuntos svoris (Omniva maksimalus 25 kg svoris) ir maksimalus siuntos matmenų dydis:

  • Omniva paštomatai: 39 cm (aukštis) x 38 cm (plotis) x 64 cm (gylis)
  • LP Express paštomatai: 74,5 cm (aukštis) x 35 cm (plotis) x 61 (gylis)
  • Venipak paštomatai: 41 cm (aukštis) x 39,5 cm (plotis) x 61 (gylis)

PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ

1. Pristatymas į Omniva paštomatą

1.1. Užsakymą pristato į paštomatą, Omniva siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą Omnivos paštomatą. Pristatymo laikas 1 – 2 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir/arba elektroniniu laišku. Pranešime bus visa reikalinga informacija siuntai atsiimti iš paštomato. Siuntos saugomos 7 dienas.

1.2. Pristatymo kaina pristatant į Omniva paštomatą: Užsakymai, kurių vertė yra 45 Eur ir daugiau, į visoje Lietuvoje veikiančius Omniva paštomatus yra pristatomi NEMOKAMAI. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 45 Eur yra taikomas 2,50 Eur pristatymo mokestis pristatant į visus Lietuvos Omniva paštomatus. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

* Jei renkantis Jums tinkantį paštomatą prie jo matote prierašą „PERPILDYTAS“, rekomenduojame rinktis kitą paštomatą. Mažiau užimtus paštomatus galite matyti čia.

2. Pristatymas į LP Express paštomatą

2.1. Užsakymą pristato į paštomatą, LP Express siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą LP Express paštomatą. Pristatymo laikas 1 – 3 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir/arba elektroniniu laišku. Pranešime bus visa reikalinga informacija siuntai atsiimti iš paštomato. Siuntos saugomos 72 val.

2.2. Pristatymo kaina pristatant į LP Express paštomatą: Užsakymai, kurių vertė yra 45 Eur ir daugiau, į visoje Lietuvoje veikiančius LP Express paštomatus yra pristatomi NEMOKAMAI. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 45 Eur yra taikomas 2,30 Eur pristatymo mokestis pristatant į visus Lietuvos LP Express paštomatus. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

3. Pristatymas į Venipak paštomatą

3.1. Užsakymą pristato į paštomatą, Venipak siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą Venipak paštomatą. Pristatymo laikas 1 darbo diena nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute. Pranešime bus visa reikalinga informacija siuntai atsiimti iš paštomato. Siuntos saugomos 7 darbo dienas.

3.2. Pristatymo kaina pristatant į Venipak paštomatą: Užsakymai, kurių vertė yra 45 Eur ir daugiau, į visoje Lietuvoje veikiančius Venipak paštomatus yra pristatomi NEMOKAMAI. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 45 Eur yra taikomas 2,30 Eur pristatymo mokestis pristatant į visus Lietuvos Venipak paštomatus. Siuntos pristatomos nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val. Šeštadieniais siuntos pristatomos tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

PRISTATYMAS KURJERIU

1. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje per Venipak kurjerį

1.1. Užsakymą pristato Venipak siuntų tarnybos kurjeris visoje Lietuvoje: Prekės yra pristatomos į namus, biurą ar kitą vietą nuo 08:00 iki 17:00 val. kiekvieną darbo dieną. Prekių pristatymo trukmė 1 – 2 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Prieš pristatant prekes, kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu ir perspės apie savo atvykimą. Jeigu klientui patogiau, prekes kurjeris gali pasiūlyti palikti artimiausiame Venipak paštomate ar atsiėmimo punkte. Užsakytos prekės atiduodamos tik jas užsakiusiam asmeniui, jei nėra suderinta kitaip. Prieš priimdami siuntą, patikrinkite pakuotės būklę (ji negali būti atidaryta, praplėšta ar kaip kitaip sugadinta). Jei pakuotė pažeista, nedelsiant apie tai praneškite kurjeriui, nepriimkite siuntos ir praneškite apie šią situaciją mums telefonu +37062400666 Priėmus pažeistą siuntą ir to nepastebėjus, bus laikoma, jog siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

1.2. Pristatymo kaina pristatant Venipak siuntų tarnybos kurjeriui: Užsakymai, kurių vertė yra 99 Eur ir daugiau, visoje Lietuvoje pristatomi NEMOKAMAI, išskyrus Kuršių Neriją. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 99 Eur yra taikomas 4,50 Eur pristatymo mokestis visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

SVARBU! Dėl nenumatytų aplinkybių, kaip padidėjusio siuntų kiekio akcijų metu, šventinio laikotarpio metu (ypatingai Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu), vežėjo logistikos klaidos, blogai nurodytų siuntimui reikalingų duomenų ir kt., siuntos pristatymas gali vėluoti.

Pastebėjus, jog padarėte klaidą pristatymo duomenyse, prašome kuo skubiau mus informuoti klientų aptarnavimo telefonu +37062400666 arba susisiekti el. Paštu klientams@zooprekes24.lt

ATSIĖMIMO BŪDAI

Jūsų užsakymą atsiėmimui paruošime sandėlyje Vilniuje adresu: Šeškinės g. 26 (vidinis kiemas, galinė rampa dešnėje) žiūrėti žemėlapyje, sandėlio darbo valandomis: I-V: 10:00 – 19:00, VI-VII: Nedirbame Primename, jog valstybinių švenčių dienomis sandėlis nedirba. Nedarbo dienų sąrašą rasite čia.

1. Atsiėmimas sandėlyje

Užsakymų atsiėmimas ZOOPREKES24 sandėlyje yra NEMOKAMAS. Prekės paruošiamos atsiimti per 2 – 5 darbo dienas ir saugomos 7 kalendorines dienas nuo to momento, kai sulaukiate patvirtinačios sms žinutės, jog prekė paruošta atsiėmimui. Atsiimti prekes gali ne tik užsakymą atlikęs, bet ir kitas asmuo. Atsiėmimo metu reikės pasakyti užsakymo numerį ir užsakymą atlikusio asmens vardą bei pavardę. Prekių atsiėmimas įmanomas tik iš anksto apmokėjus už prekes internetinėje parduotuvėje.

1.1. Kada galiu atsiimti užsakymą?

Užsakymą galite atvykti atsiimti tik tuomet, kai gavote pranešimą SMS žinute, jog Jūsų užsakymas paruoštas atsiėmimui. Užsakymą galite atsiimti per 7 kalendorines dienas nuo žinutės gavimo.

1.2. Kaip būsiu informuotas apie paruoštą užsakymą?

Apie atsiėmimui paruoštą užsakymą informuosime SMS žinute. Nesulaukus SMS žinutės ir atvykus į sandelį anksčiau, užsakymas nebus paruoštas ir jo atsiimti negalėsite.

1.3. Per kiek laiko turiu atvykti atsiimti užsakymo?

Užsakymą būtina atsiimti per 7 kalendorines dienas nuo SMS žinutės gavimo. Neatsiėmus per numatytą terminą užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal į lentyną. Užsakymą atsiimti ZOOPREKES24 sandėlyje galima tik sandėlio darbo laiku. Darbo laiką galite rasti čia