Prekių grąžinimas

Grąžinti prekes (arba jas pakeisti kitomis prekėmis) galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos, prieš tai el. paštu informavus: klientams@zooprekes24.lt bei nurodant pageidaujamą grąžinti prekę, grąžinimo priežąstį, užsakymo ar pardavimo saskaitos numerį. Grąžinimo formą gali būti pildoma ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo daikto pristatymo atsiėmimo dienos.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Remiantis CK 6.228 (10) straipsnio 2 dalyje numatytomis išimtimis, šunų ar kačių maisto, kurių pakuotės pradarytos grąžinti negalima. Gyvūnų maistą su pradaryta pakuote grąžinti galima, tik tuo atveju, kai pakuočių viduje nustatomas nekokybiškas maistas.

Grąžinant maisto prekes turite teisę grąžinti arba pakeisti kitomis, jeigu: grąžinama arba keičiama maisto pakuotė nebuvo pradaryta ar pažeista Jūsų kalte, netenkina gautos maisto pakuotės galiojimo laikas, gauta maisto pakuotė transportavimo metu yra netekusi prekinės išvaizdos, pažeista.


Grąžinau prekes vietoje arba išsiunčiau grąžinamas prekes paštomatu, kada galiu tikėtis pinigų grąžinimo?

Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti bankiniu pavedimu į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per 14 dienų nuo prekės pristatymo pardavėjui dienos.

Gavau ne visas prekes kurias užsakinėjau, kada galiu tikėtis pinigų grąžinimo?

Pinigai už Jūsų užsakyme įsigytas, tačiau laikinai išparduotas ir trūkstamas prekes bus pervesti bankiniu pavedimu į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo užsakymo išsiuntimo dienos (diena kai užsakymas iškeliavo iš mūsų sandėlio ir buvo perduotas kurjeriui tolimesniam vykdymui matoma siuntos sekimo numeryje).