Kraikas iš žirnių ląstelienos. Kuo jis ypatingas? 🐱

Rūpindamiesi ypatinga kačių higiena ir siekdami užtikrinti švaresnį pasaulį, norime Jus supažindi su natūraliu, draugišku aplinkai, suyrančiu tofu kačių kraiku. Kraikas yra pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, jo sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų ir dažiklių. Minkšta kraiko tekstūra patinka daugumai kačių, nes granulės yra ypač švelnios jautrioms katės pėdutėms. Be to, iš žirnių ląstelienos pagamintas kraikas yra ypač lengvas bei naudojimo ir valymo metu nedulka todėl yra saugus šeimininkui.


GALIMA SAUGIAI NULEISTI Į TUOLETĄ

Gavęs drėgmės TOFU kraikas, pagamintas iš žirnių ląstelienos, sušoka į kietus grumstelius, kuriuos lengvai ir greitai pašalinsite iš katės tualeto. Granulės yra tirpios vandenyje, tad šį kraiką galite saugiai nuleisti į tualetą, kas yra itin patogu. Taip pasirūpinti katės higiena bus kur kas praprasčiau ir maloniam laikui su augintiniu galėsite skirti daugiau laiko.


DRAUGIŠKAS APLINKAI, KOMPOSTUOJAMAS IR 100% BIOLOGIŠKAI SUYRANTIS

TOFU – tai viena naujausių natūralių kraikų rūšių, skirtų katėms. Natūralus, iš žirnių ląstelienos pagamintas kraikas yra visiškai nekenksmingas aplinkai. Kraikas yra 100% suyrantis, todėl jį galima kompostuoti ir naudoti kaip natūralią trąšą. Be to, šiam kraikui gaminti nenaudojama mediena, tad nekertami medžiai ir taip saugoma gamta.


SAUGU AUGINTINIUI IR ŠEIMININKUI

Pagrindinė šio natūralaus kraiko sudedamoji dalis – žirnių ląsteliena. Jo sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų ir dažiklių. Štai kodėl šis kraikas yra netoksiškas ir 100% saugus katėms. Be to, dėl išskirtinių sudedamųjų dalių kraikas nedulka, tad jis yra saugus tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams.


PUIKIAI SUGERIA DRĖGMĘ IR NEUTRALIZUOJA BLOGĄ KVAPĄ

Smulkios TOFU kraiko granulės kačių šlapimą gali sugerti net per 1,5 sekundės, taip neleisdamos drėgmei pasiekti kačių̨ tualeto apačios ir užkirsdamos kelią bakterijų dauginimuisi. Iš žirnių ląstelienos pagamintas kraikas pasižymi ir ypatinga kvapų kontrole – jis puikiai neutralizuoja nemalonius kvapus katės tualete. Dėl ypatingos sudėties kraikas nudulka, tad katės pėdutės visuomet lieka švarios, ji nepaliks pėdsakų ant grindų, o namuose karaliaus ideali švara.